Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Nissan, Avrupalılara park etmeyi öğretiyor

Nissan’ın Avrupa’da yaptığı bir araştırmaya göre her 3 kişiden 1’i, son 5 yılda aracında bir hasarlı kaza yaşamış ve %16’sında bu hasar park ederken meydana gelmiş. Tüm park kazalarının yarısına yakını da geri geri giderken gerçekleşmiş.

Ululslararası araştırma firması YouGov  İngiltere, Fransa, Almanya,İtalya ve İspanya’da 9.122 sürücü ile yaptığı araştırma İtalyanların kaza yapmaya en yatkın sürücüler olduklarını söylüyor.

Avrupa’nın en kötü park edenleri İtalyanlar, en dikkatli park edenleri ise İngilizler. Burada Avro ve Sterlin farkının etkisini de unutmamak lazım malum yedek parça fiyatları da değişiyor. En çok park kazası yapan araç türü ise station wagon olmuş.

Her seferinde mükemmel park edin

Park kazalarında İtalyanları çok yakın bir oranla İspanyollar izliyor. Almanya, Fransa ve İngiltere usta şoförlerin ülkeleri. İtalyanların trafik anlamında kendilerini eleştirdikleri ve ünlü bir İtalyan sanatçısı Bruno Bozzetto tarafından hazırlanan şu video Türkiye ile çok benzer durumları gösteriyor:

Nissan bu sonuçları alınca, Roma’da bir otoparkı dönüştürerek park konusunda sıkıntı yaşayan İtalyanlara teknolojinin park konusunda yapabileceklerini uygulamalı olarak göstermek istemiş.

Park etmek sürüşün önemli bir parçası ve herkes bu konuda kendisini rahat hissedemiyor, biz de sürücülerin park etme stresini ortadan kaldıran sistemlerle, güvenle park etmelerini sağlamak istedik diyor Nissan Avrupa Pazarlama Müdürü. Roma’da otoparkta başarıyla park edenleri de bir sürpriz bekliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar