Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Küçük Şehirli Peugeot 108, Dövme Yaptırdı

Peugeot ve dövme sanatçısı Xoil, otomobil ve dövme dünyasında görülmemiş bir performansa imza attılar. Kompaktlığı sayesinde kent ortamında çok rahat hareket eden küçük Peugeot Cenevre Fuarı’nda dövmesiyle dikkat çekiyor.Peugeot 108

Peugeot 108 Tattoo Concept kişiselleştirmenin en uç sınırınlarında gezinilebileceğini kanıtlıyor. Bunun için Peugeot, ünlü dövme sanatçısı Xoil ile Sanatçı insan vücudundan çok farklı boyutlar ve kıvrımlar üzerinde bir çalışma yapmış. Çalışmada 108 Tattoo Concept, konunun ruhuna uygun olarak, ten rengine benzer yaldızlı bakır boya ile bezenmiş. Dövme deseni çağdaş ile geleneksel unsurları bir araya getiriyor.

Dövme sanatçısı Xoil, Peugeot logosunun mavi rengini alıp, 108’in aerodinamizmine atıfta bulunan farklı görünüşlerin ve geometrik çizgilerin birleşimi ile tamamlamış. Çizimler hem hassas, hem de çok net.peugeot

108 Tattoo Concept’in iç mekânı da başta torpido paneli olmak üzere deri ile kaplı. Koltuklar ve paspasların üzerinde deri ve yün dokuma temiz bir kesim ile bir araya geliyor. Estetiğinin ötesinde, 108 Tattoo Concept eşsiz, taklit edilemeyecek kişiye özel bir araç olanağını ortaya koyuyor. Uluslararası üne sahip Xoil dövme dünyasını kendine özgü bakışı ile alt üst etti. Onun tarzı, sanat tarihi ve illüstrasyondan alınan motifleri grafik tasarımla birleştiriyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar