Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Geleceğe Dönüş: Yeni Yılda Bir Ford Model T Kullanmak Mümkün

Bundan yaklaşık 105 yıl önce, Ford Model T seri üretilen ilk otomobil olarak üretim hattından indi.  Daha çok orta direğe hitap etmesi düşünülen model, 1927 yılına kadar 15 milyondan fazla satılarak, 20. yüzyılın en etkili otomobili ünvanını kazandı.

Ford Model T, başlı başına bir yazı dizisi olabilecek bir araç, fakat az çok otomobille ilgilenen herkes Model T’nin ne olduğunu ve neye benzediğini bilir. Fakat bir Ford Model T kullanmak?  Seri üretimi yapılan ilk otomobili kullanmanın, bugünkü sürüş pratiğimizle mümkün olamayacağı açık.

Amerika’da, Model T’nin ilk üretildiği bölgede bulunan Gilmore Otomobil Müzesi, yeni yılda Ford Model T ile sürüş dersleri verecek.  Tek seferde sadece 18 öğrenci kabul edecek müzede, Model T ile sürüş derslerinin fiyatı ise 95 dolar olarak belirlenmiş. Bir Ford Model T’nin nasıl çalıştırılıp, kullanılacağının öğretileceği dersler 2.5 saat sürecek.

2014’te yolunuz Michigan’a düşerse, bir Ford Model T’yi kullanma şansınız olabileceğini unutmayın. Hem tarih hem de direksiyon dersini bir arada alabileceğiniz müze hakkında bilgiyi resmi sitesinden edinebilirsiniz.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar