Formula 1 aracıyla 91 metreden Bungee Jumping

Kimileri onun kadar çılgın ve vurdum duymaz biri daha olduğuna inanmıyor. Yüzündeki maskeyi hiç çıkartmadığı için yüzünün tamamen dövme ile kaplı olduğu da söyleniyor. Bahsettiğimiz kişi Top Gear’ın ünlü pilotu Stig elbette. Stig’in kimliği hakkında birçok rivayet varsa da gerçekte kim olduğu bir sır.

Lotus F1 Takımının Stig’i suçladığı CCTV görüntülerinin öncesinde Stig, Top Gear Festivali’nde ortaya çıktı. Stig görüntülerde Lotus F1 garajına girerek mini bir F1 otomobiliyle yaptığı sürüşün ardından Kimi Raikkonen ve Romain Grosjean’ın sürdüğü V8 motorlu F1 arabalarından birini kullandı.

Lotus Takımını Urban Top Gear Festivaline yönlendiren Stig, bombayı son anda patlatarak otomobille birlikte bungee jumping yaptı.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar