FIAT 500 görünümlü buzdolabı

İtalyan tasarımı her zaman özgünlüğüyle bilinir. İtalyan tarzı, hemen hemen her alandaki ürünlerde kendini gösteren, farklı bir stile sahiptir. İtalyan süper otomobilleri zaten söylemeye bile gerek yok. Şimdi bu tasarımlara bir yenisi ekleniyor. FIAT, SMEG ile işbirliği yaparak, Fiat 500 tasarım koleksiyonu için bir SMEG 500 buzdolabı hazırlıyor. fiat 500

Burada modern FIAT 500’den söz etmiyoruz. Artık üretimde olmayan efsanevi Cinquecento, yiyecek ve içecekleri soğuk tutacak bir buzdolabı olarak yeniden tasarlanıyor.  Bu ilginç tasarım, aslında aralarında bir kanepenin ve piknik masasının da bulunduğu 1950’lerin Fiat 500’ü olan Cinquecento Tasarım Koleksiyonuna katılmak üzere tasarlanacak.

SMEG işbirliği ile hazırlanan bu soğutucu, koleksiyonun diğer kanepe ve masalarıyla, müzik kutusuyla özel garajların ilginç bir parçası olabilir. Fiat Cinquecento  buzdolabı, aracın kendisi kadar yer kaplamayacak, boyut olarak orijinalinin yaklaşık üçte birinden daha küçük bir alana sığabiliyor.buzdolabı Termostatlı soğutucuda, 2 kapaklı, 3 şişe tutacağı, konserveler ve kutu içecekler için ayrı bir bölüm bulunuyor. Buzdolabını ve diğer ürünleri incelemek isterseniz Fiat 500 tasarım koleksiyon sitesi  adresinden bakabilirsiniz. Biraz italyancanız varsa tabi.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar