Fiat 500 Fuar alanında cam zemine düştü

Sao Paulo Otomobil Fuarı şu sıra bir çok konsept ve seri üretim modeline ev sahipliği yapıyor. Fiat, fuarda 500C modeli için alışılmadık ve oldukça çarpıcı bir sunum hazırlamış. Fakat 500C sergilendiği platformdan düşerek cam sergi alanına çarpmış.
fiat500c-sao-paolo2

Alüminyum ve cam malzemelerin üzerinde sergilenen Fiat 500C, kendi etrafında döndürüldüğü bir mekanizma adeta pusulayı andıran bir tarzda sunuluyormuş. Fakat birşeyler yanlış gidince araç sergilendiği platformdan düşerek camı kırmış. Araç ile insanlar arasında bariyer bulunduğundan neyse ki civarda önemli bir hasar oluşmamış fakat Fiat yetkilileri olayın nasıl meydana geldiğini araştırmaya başlamışlar.

fiat500c-sao-paolo
Olayın videosunu çeken olmamış fakat sonrasında çekilen fotoğraflar durumu biraz açıklar nitelikte. Neyse ki Fiat 500C o kadar da ağır bir araç değil ortalama 900 kg civarında. Gerçekten ağır bir araçla aynı konu yaşansa hasar çok daha büyük olabilirdi.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar