Evladiyelik Ford Mustang Bilardo Masası

Ford Mustang, özellikle Amerika’da efsane otomobillerden biri. Amerika’da bir girişimci orijinal 1965 model Ford Mustang’leri, Ford’un lisansı altında bilardo masalarına dönüştürüyor. Üstelik her bir masa orijinal krom tamponlara ve çalışan farlara sahip ve araçla neredeyse bire bir aynı boyutlarda yapılıyor.Ford MustangGirişimci ve ekibi özellikle hurdaya çıkmış araçları aradıklarını ve bu efsane otomobilin hurdasını yepyeni bir bilardo masasına çevirdiklerini ifade ediyorlar.

Gövde panelleri, orijinal Mustang’in fabrika çıkış renklerinde profesyonel olarak boyanıyor. Masaları yaratan ekip, orijinal lastiklere de sahip araçla ilgili yakında çıkma parça için soyulabiliriz diye gülerek eklemiş.bilardo masası

454 kg ağırlığında olan ve evladiyelik olarak nitelenen masaların her biri özel bir seri numarası ve sertifika ile birlikte geliyor. Masalar, Ford’un resmi sitesinde de $9.990’dan satışa sunuluyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar