Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En Sinir Bozucu Otomobil Şakaları

Otomobiller özellikle de şimdilerde, yüksek vergiler, yüksek kur ve zamlar nedeniyle artık neredeyse her zamankinden daha fazla bir yatırım aracı haline gelmiş durumdalar. Dünya’da ise otomobil sahip olma maliyetleri bizdeki gibi olmadığından, insanlar rahatça eşlerine dostlarına otomobilli şakalar yapabiliyorlar.

Otomobil markalarının 1 Nisan şakaları!

Araçlara zarar vermeyen fakat karşı tarafın sinirlerini bozacak bu şakaları Türkiye’de denemenizi önermiyoruz, sonuçları kestirmek mümkün olmayabilir. Sadece kişilerin değil otomobil üreticilerinin de şakaları olduğunu da hatırlatalım.

wrap
Arabayı Streç Filmle Kaplamak:
 Yatılı okuldan kalma bir mizah anlayışıyla, yapılan en maliyetsiz gibi görünen şakalardan biri otomobili streç filmle kaplamak. Bu şakayı biri ruloyu açan diğeri de saran olarak iki kişi hazırlamamak, olayı bir kabusa da çevirebilir. Ellerin yanmaması için eldiven zahmetine girmek de maliyeti artırıyor. Streç filmi aracın altından geçirmek durumu biraz tatsızlaştırabilir.

boya
Renkli Cam Suyu:
 Pislik için kahverengi, kan için kırmızı gıda boyası tercih edilirken, turuncu için Tang, mavi için enerji içecekleri kullanılıyor. Cam suyuna birkaç damla ve işlem tamam.  Miktarın sürüş sırasında görüşü engellemeyecek kadar az olmasına da dikkat.

park
Aracın Park Ettiği Yeri Değiştirmek:
 Size yedek anahtarını verecek kadar güvenen birine bunu yapmak ister misiniz bilmiyoruz ama aracı park ettiği yerden farklı bir yere, mesela bir sokak ileriye veya bir ağacın arkasına park etmek panik atak garantili bir şaka.

kirikcam
Ön Camları İndirmek:
 Gerçek anlamda bir otomobilin camlarını kırmaktan söz etmiyoruz. Aracın camlarını aşağı indirip, önceden kırılmış camları koltuğa da gelecek şekilde yerleştirmek ve gelecek tepkiyi beklemekten bahsediyoruz. Dikkatli bir göz ilk bakışta anlasa da çoğu sürücünün manzarayı ilk gördüğünde nabzı hızlanacaktır.

carptim

Sahte Kaza Notu: Sileceklere bırakılmış el yazısı bir not düşünün, “Aracınıza çarptığım için özür dilerim çok acelem vardı” yazan. Telefon yok isim yok. Araçta hiçbir hasar yokken böyle bir not en basitinden kafaları karıştıracak ve sürücünün aracın sağına soluna derinlemesine bakmasına neden olacaktır. En kötü, araçta zaten bulunan bir çizik için güya çarpanı suçlar.

anahtarlar

Anahtarları değiştirmek: Aracınıza birinin çarptığını düşünüp sinirlenmek başka, kendi hatanız için kendinize kızmak başka. Burada hedef, her gün yaptığınız bir hareket aynı sonucu vermediği için aracınıza giremediğiniz andaki yüz ifadeniz. Elinizdekinin sizinle aynı model başka bir aracın anahtarı olduğunu anlayana kadar, keyifli anlara neden olmuş olabilirsiniz.

satılık

Aracınızın üzerinde SATILIK yazıyor üstelik değerinin kat kat altında bir rakama: Bu şaka en büyük etkiyi, bir süredir tatilde olan veya aracına erişimi olmayan birine yapıldığında yapan şakalardan. Aynı şakanın internet üzerinden, popüler bir model için, piyasanın altında bir fiyata ilan verilerek yapılabileceği de ister istemez akla gelen fikirlerden.

post-it

Yapışkanlı Tasarım: Dünyada çok örneği olan ve otomobile değil ama sahibinin sinirlerine zarar veren şakalardan biri de aracın tamamını yapışkanlı not kağıtları ile kaplamak.  Bambaşka renklerde kağıtlar kullanarak yaratıcılığını tetiklemek güzel olsa da, tek tek temizlemek sahibi için sinir bozucu olabilir.

Otomobil editörüne efsane şaka!

Eğer bu şakaları yapmaya niyetlendiyseniz herkesin şaka kaldıramayabileceğini de hesaba katmanızı öneririz. Bu Lamborghini’nin sahibi gibi insanlar da var!

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar