Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Sürücüsüyle yükselip park yeri arayan elektrikli otomobil

Fransızlar, otoparkta yer bulma sorununa çok enteresan bir elektrikli otomobille çözüm getirmişler. Her alanda olduğu gibi elektrikli otomobil konusunda da kendi ilginç tarzlarını yaratan ülkede bu ilginç araç, otopark yeri bulabilmek için sürücüsüyle birlikte yükselebiliyor.

Viseo Iris ile Fransızların gözü yüksekte

Viseo Iris ile Fransızların gözü yüksekte

Elektrikli otomobil park sorununu çözdü

“Iris” adlı üreticinin “ Viseo” adı verilen bu elektrikli otomobili, 25 km hızda (son hızın da 25 km olduğunu söyleyelim) ilerlerken birden sürücü koltuğunu yaklaşık 3.5 metre yükseltiveriyor.  Neden derseniz, kuşbakışı görünümün sürücüye perspektif kazandıracağı ve otopark yeri arayanlardan ayrı, havaalanları ve alışveriş merkezleri çalışanlarının da bu teknolojiden yararlanacakları düşünülmüş. (Tabi bu tuhaf aracı içinde rahat ederek kullanabilirlerse.)

Fiyatı 50.000 dolar civarında olan Iris Viseo’dan çoktan birkaç tane satılmış. Üretici Iris, seneye Viseo’nun dört çeker versiyonunu da hazırlayıp 2020’ye kadar da 1000 tane satmayı hedefliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar