Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche CEO'su: "Tesla hakkında hiçbirşey bilmiyorum"

Türkiye gündemine girmedi fakat dünya Porsche CEO’sunun Wall Street Journal muhabirinin sorduğu soruya verdiği cevabı konuşuyor. “Porsche’nin Tesla’dan öğreneceği bir şeyler var mı?”sorusuna Porsche CEO’su Matthias Muller’in cevabı; “Tesla hakkında bir şey söyleyemem, Tesla hakkında hiçbirşey bilmiyorum” oldu.

Porsche CEO'su Matthias Muller, Tesla hakkında birşey bilmediğini söyledi

Porsche CEO’su Matthias Muller, Tesla hakkında birşey bilmediğini söyledi

“Tesla hakkında hiçbirşey bilmiyorum” gerçekten tuhaf bir ifade  çünkü Tesla’nın son dönemdeki finansal durumundan dem vuran CEO, geçen mart ayında markanın 2015 yıllık basın konferansında Tesla’nın olağanüstü bir otomobil üretmeyi başardığını, takip edilmesi gereken standartlar belirlediğini söylüyordu. İster istemez magazin basınında birbirini hiç tanımadıklarını, adını bile duymadıklarını söyleyen ünlüleri hatırlatıyor bize bu durum.

Tesla, otomotiv dünyasında diğer üreticilerin genellikle görmezden gelmeye çalıştığı bir marka olmaya alışkın, çünkü geleceğin teknolojisini ve vizyonunu günümüz şartlarında, son derece kendilerine has bir şekilde, bilinen ve alışıldık olanın karşısında kalarak kavratmaya çalışıyorlar. Fakat Porsche, elektrikli otomobilleri değil sadece Tesla’yı yok sayıyor çünkü Muller, geleceğin bataryalı otomobillerin olduğundan şüphe duymadığını da açık açık ifade ediyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar