İnci Akü'ye ''Süreç İyileştirme'' Ödülü

1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan İnci Akü San. Tic. A.Ş. 2009 yılında, akü sektöründe ilk Ar-Ge merkezini hayata geçiren firma olmuş, 2010 yılında da akü sektöründe ilk TURQUALITY belgesini almıştı.

Başarılarına bir yenisini katan İnci Akü, 2014 yılı ‘’Verimlilik Proje Ödülleri’’, ‘’Süreç İyileştirme’’ kategorisinde ödüle layık görüldü. TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen organizasyonla ödülün sahibi olan İnci Akü, en büyük Türk sermayeli marka olma özelliğiyle de sektörde lider konumda bulunuyor. Ankara Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde Verimlilik Haftası açılış etkinliğinde verilen ödüllerde en dikkat çeken detay İnci Akü markasının yeni teknoloji geliştirme sistemi oldu. İNİS(inci imalat sistemi) adı verilen sistem KAIZEN, yalın 6 Sigma, TPM, 5S, QRQC gibi uluslararası bilinen Sürekli Gelişim araçları ile donatarak ilerletmeye devam ediyor.

İNİS sistemi nasıl işliyor?

İNİS’in temelinde, tüm faaliyetleri bilinen en iyi halinde standartlaştırmak, sistematik takip etmek ve herhangi bir sapma durumuna yol açan faktörleri en doğru ve hızlı şekilde ortadan kaldırmak yer alıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar