Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Her gün İstanbul Autoshow’a ücretsiz 5 davetiye!

Dünyanın Harikaları’nın sergileneceği İstanbul Autoshow’a artık günler uzaktayız. 22 -31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek fuara Tasit.com’dan her gün 5 davetiye hediye!

Aracınızı hemen Tasit.com’da Online Kiralayın

Her gün twitter üzerinden farklı saatlerde yayınlanacak olan İstanbul Autoshow 2015 Davetiye tweet’imizi retweet edin, sergilenecek araçları herkesten önce görme şansını yakalayın. Her gün 1 kişiye VIP, 4 kişiye standart davetiye Tasit.com’dan. Ayrıca 2 günde bir 1 yerine tam 2 VIP davetiye kazanma şansı!

İstanbul Autoshow 2015’e davetiye kazanmak için Tasit.com twitter hesabımızı takip edin!

Her gün @tasitcom twitter hesabından yayınlanacak tweet'i retweet et, Autoshow'a davetiye kazan!

Her gün @tasitcom twitter hesabından yayınlanacak tweet’i retweet et, Autoshow’a davetiye kazan!

Katılım Koşulları

Tasit.com İstanbul Autoshow 2015 Davetiye Kazanma Şansı, 6.5.2015 saat 16.30’da başlayıp 15.05.2015 günü saat 17.00’da bitecek ve www.twitter.com adresinde gerçekleşecektir. Twitter hesabıyla bağlanılabilen yarışmada kullanıcılar @tasitcom ‘un her gün yayınlanacak olan davetiye kazanma fırsatı ile ilgili tweet’ini kişisel hesaplarıyla retweet yapacaktır. Retweet yapan 5., 10., 15. ve 20. kullanıcılar ise İstanbul Autoshow 2015 fuarına standart davetiye kazanacaktır.

Haberi retweet yapan  1. (ilk) kullanıcı İstanbul Autoshow 2015 fuarına VIP davetiye kazanacaktır. Her iki günde bir olmak üzere, haberi retweet yapan 1. ve 2. Kullanıcılar (ilk iki kişi) VIP davetiye kazanacaktır.

VIP davetiye 21.05.2015 gününe özel olup saat 14.00’da gerçekleşecek İstanbul Autoshow 2015’in açılış törenini giriş hakkı sağlamaktadır. Standart davetiye 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ve fuarın açılış-kapanış saatleri kapsamında fuar alanına giriş hakkı sağlamaktadır. Davetiyeler 1 (bir) kişiliktir. www.twitter.com  adresi üzerinde gerçekleştirilecek olan yarışma, Tasit.com tarafından düzenlenmektedir.

 1. Yarışma ile ilgili Twitter sorumluluk kabul etmez.
 2. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, burada  belirtilen şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 3. Katılımcıların Twitter profillerinin erişime açık ve direk mesaj alabiliyor olmaları gerekmektedir.
 4. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Tasit.com tarafından kişisel bilgilerinin (isim , soy isim, e-mail adresi, davetiye gönderim adresi, telefon numarası ) toplanmasına rıza göstermiş sayılır.
 5. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 6. Her kullanıcı sınırsız sayıda Tweet ile yarışmaya katılabilir. Kullanıcılar tarafından atılan Tweet’lerden yalnızca ilki ödül kazanabilir.
 7. Kullanıcılar yarışmaya sadece kişisel Twitter hesabı ile katılabilmektedir. Her türlü kurum ve kuruluşa ait hesaplar yarışma kapsamı dışındadır.
 8. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur.
 9. Retweet sıralamasına göre kazananların belirlenmesi işlemi tarafımızdan her gün farklı saatlerde twitter destekli özel ve güvenilir tarayıcılar üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Kazanan bilgileri için bizi takip edin.
 10. Yarışma süresince bir kişi, yalnızca bir defa ödül kazanılabilecektir.
 11. Kazananlar  www.twitter.com/tasitcom adresinde duyurulacaktır.
 12. Kazananlarla daha sonra Twitter direkt mesaj ile iletişime geçilecektir. Verdiği e-mail adresinden veya telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybeder. Kayıtların doğruluğu için Tasit.com kayıtları geçerli ve bağlayıcıdır.
 13. Tasit.com, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Yarışma Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 14. Yarışma şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 15. Tasit.com çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, bu yarışma için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 16. Tasit.com yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 17. Tasit.com, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler www.twitter.com/tasitcom ’da duyurulacaktır.
 18. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 19. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Tasit.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 20. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 21. 17.05.2015 Twitter Direct Message (DM) üzerinden iletişim kurmak için son gündür. 17.05.2015’e kadar iletişim kurulamamış veya açık adres-telefon-isim-soyisim gibi bilgilerini mail yoluyla göndermemiş kişiler davetiye haklarını kaybederler.
 22. Yarışma sonucu kazanılan davetiyeler para karşılığı veya ücretsiz olarak bir başkasına devredilemez.
 23. Davetiyeler yarışma bitiminden sonra 18-20 Mayıs 2015 tarihleri arasında kargoya verilecektir.
 24. Davetiyeler Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderilecektir.
 25. Kargoda kaybolan veya zarar gören davetiyelerden Tasit.com sorumlu değildir.
 26. Şahsın adreste bulunamamasından veya yanlış adres beyanından kaynaklanan problemlerden Tasit.com sorumlu değildir.
 27. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar