Dur-Kalk Trafiğinin olmadığı bir tatile ne dersiniz?

*Trafikte standart bir sürücünün yılda 18 bin defa dur kalk yaptığını araştırmaları sonucu ortaya koyan Castrol, sıkışık ve aşırı yoğun trafiğe çıkan araçların motorlara ekstra koruma sağlayan Magnatec Stop-Start adını verdiği yepyeni bir ürün geliştirdi.

En uygun fiyatla araç kiralayın

Dur-kalk’ların çok yaşandığı şehir trafiklerine özel geliştirilen ürün, motorlarda %20 daha üstün koruma sağlıyor.  Sıkça dur-kalk yapmak motorların metal aksamlarında mikroskobik aşınmalara neden oluyor. İşte Castrol Magnatec Stop-Start, kendisini yenileyebilen akıllı moleküller sayesinde yoğun trafikte kullanılan araçlar için üstün koruma sağlıyor.

Normal trafik başka, İstanbul trafiği bambaşka

Castrol’ün Dur-Kalk Endeksi araştırmasına göre normal bir sürücü yılda 18 bin dur-kalk yaparken, İstanbul’da bu rakam 32.520’ye çıkıyor. Araştırmanın yapıldığı 78 ilden 33’ünde ortalama dur-kalk sayısı 18 binden yüksek çıkmış.

Siz de Dur-Kalk Yapın, Seyahat Çeki Kazanın

640x640_v2

Castrol, bu konuya verdiği önemi açtığı bir yarışmayla da gösteriyor ve soruyor; “Dur-Kalk Trafikte Kaybettiğin Zamanı Geri Verecek Olsalar Ne Yapmak İsterdin?” Dur-Kalk şarkısına en yaratıcı sözleri yazanlara ise 1.000, 750 ve 500 avro değerinde seyahat çeki hediye ediliyor. Yarışmaya katılmak için www.hayatimizdurkalk.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medyada kampanyanın yorumları #HayatımızDurKalk hashtag i le paylaşılıyor.

*Bu bir tanıtıcı reklamdır.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar