Çekilişten Araba Çıkmaz Demeyin, 1.2 Milyon TL’lik Mercedes AMG Bile Çıkabiliyor

Çeşitli kuruluşların ve alışveriş merkezlerinin düzenlediği otomobil çekilişlerine şüpheyle yaklaşanlar her zaman olmuştur. Ama artık otomobil satın almak geçen yıla göre çok daha zorlaştı. Bu konudaki son gelişmeden sonra varolan bütün otomobil çekilişlerini araştırmak isteyebilirsiniz. mercedes amg

Memmet Akalın, erkek kişisel bakım ürünlerinden birini satın alıp, otomobil çekilişine katılmaya hak kazanan binlerce insandan biri. Otomobil dediğimize bakmayın, 571 hp lik kanatlı Mercedes SLS AMG’den söz ediyoruz.

Öyle kısa süreli de değil Temmuz- Aralık ayı boyunca devam eden kampanyaya binlerce kişi katılmış.araba çekilişi

1,2 milyon TL değerindeki otomobilin kendisine çıktığını öğrendiğinde, telefon şakası yapıldığını zannetmiş.

Marka aracı talihlisine telim etmiş. 6.208 cc lik bu muhteşem yakıt canavarı makinanın deposunu Dünya’nın en pahalı benziniyle doldurmakta kolaylıklar diliyor ve vergi borçlarını hızla ödeyebilir inşallah diyoruz.AXE Apollo

AXE Apollo ambalajlarındaki şifreyle geçtiğimiz yılın en pahalı promosyon kampanyasına katılan Mehmet Akalın, bu muhteşem makinayı teslim alırken bakın ne demiş: “Mercedes SLS AMG birçok insan gibi benim de hayallerimin otomobiliydi. Bu hayali gerçekleştiren de AXE oldu. Kampanyaya katılırken umudum yoktu. Kazandığımı öğrendiğimde telefon şakası yapıldığını sandım” .

Otomobil çekilişlerine basit bir Google araması ile ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar