Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Beşiktaş'ın yol arkadaşı Volvo oldu

Volvo Türkiye, Beşiktaş Spor Kulübü ile bir premium partnerlik anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre Volvo, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne Volvo dünyasını sunarken, Vodafone Park’ta yer alan 1903 Lounge ve 1903 Tribünü’ne adını verecek.

Beşiktaş spor kulübü başkanı Fikret Orman ve Volvo Türkiye Genel Müdürü Sabri sözen

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Volvo Türkiye Genel Müdürü Sabri Sözen

 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Volvo Car Turkey’nin 2019 sezonu sonuna kadar Beşiktaş JK premium otomotiv partner’ı olduğunu açıkladı. Orman sözlerine şöyle devam etti: “Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey, bu süreçte en iyi şekilde birlikte yer alacak ve her iki markanın da değerlerine yakışır bu yol arkadaşlığını, tüm endüstrilere örnek olacak biçimde hayata geçireceklerdir. Bugünden itibaren, Volvo Car Turkey’in değerli katkılarıyla yine birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” 

Beşiktaş-Volvo ortaklık anlaşması neleri içeriyor?

Geçmiş mirası çok güçlü iki markayı buluşturan bu anlaşmaya göre Volvo Car Turkey, Beşiktaş JK için Volvo modellerini kullanımına sunacak. Aynı iş birliği kapsamında; Vodafone Park’ta yer alan 1903 Tribünü “Volvo 1903 Tribünü”, 1903 Lounge ise “Volvo 1903 Lounge” olarak isimlendirilecek. Volvo Car Turkey ayrıca, farklı otomobil modellerini Vodafone Park’ta özel alanlarda sergileyecek. Volvo Car Turkey ek olarak; sadakat programı Volvo Car Prime ile de Vodafone Park’ta kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunacak.

İki markanın da odağı: Önce İnsan

Güvenlik, elektrikli otomobiller, otonom sürüş ve çevre konularına duyarlılığıyla bilinen Volvo markasının Türkiye Genel Müdürü Sabri Sözen iki köklü kurumun birlikteliğinin uzun yıllar keyifle sürmesini arzu ettiklerini ifade etti ve sözlerine şöyle devam etti: “İnsan odaklı tasarımlarımız insanı merkeze alarak geliştirdiğimiz güvenlik sistemleri neticesinde dünyanın en güvenli otomobillerini üretiyoruz. Çünkü markamızın 2020 vizyonu, yeni nesil bir Volvo otomobil içerisinde hiçbir ciddi yaralanmanın olmayacağı ve hiç kimsenin hayatını kaybetmediği bir geleceği hedefliyor. Dolayısıyla sonsuzluğu hedeflemiş bir marka olarak sonsuza dek sürecek takımlardan biri olan Beşiktaş’ın birlikteliğinden heyecan duyuyoruz.”

Bu anlaşma kapsamında önümüzdeki günlerde sosyal platformlardaki işbirliği ile çeşitli sürprizler kullanıcıları bekliyor olacak.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

ETİKETLER

Yeni eklenen ilanlar