Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2018 Yılın otomobilinde kadınların tercihi belli oldu

Kadın Otomobil Gazetecileri yılın otomobili ödülünün bu yılki sahibi Volvo XC40 oldu.

Volvo XC40, 2018 Kadın Yılın Otomobili oldu

Jürisinde yer almaktan gurur duyduğum ve 27 ülkeden 34 kadın otomobil gazetecisinin oylarıyla belirlenen ödül, sadece kadın otomobil gazetecileri tarafından oylanan dünyadaki tek ödül. Ödül bu yıl sadece otomobillere değil, “Women of Worth” özel ödülü ile otomotiv endüstrisinde fark yaratan kadınları da onurlandırıyor.

Bu yıl finale kalan 6 model BMW X2, Jaguar E-PACEJaguar I-PACEPeugeot 508,  Porsche Cayenne ve  Volvo XC40 oldu.

Finalistler Volvo XC40, Jaguar E-PACE ve Jaguar I-PACE modelleri arasından Volvo XC40 öne çıkarak Kadın Otomobil Gazetecileri Yılın Otomobili ünvanını almaya hak kazandı.

Markanın 2017 Eylül’ünde tanıttığı suv modeli Volvo XC40, aralarında 2018 Cenevre Fuarı’nda da aldığı Yılın Avrupalı Otomobili Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle sahip bir model.Model şimdi ödüllerine “2018 WWCOTY Supreme Winner” ödülünü de eklemiş oldu.

Holly Reich Hayallerin otomobili özel ödülü

Holly Reich hayallerin otomobili özel ödülü bu yıl tek kapılı coupe Aston Martin Vantage oldu. Ödül, organizasyonun 2016 yılında vefat eden ve egzotik, stil sahibi otomobillere olan ilgisiyle anılan değerli üyesi Holly Reich onuruna veriliyor.

“Women of Worth -WOW” özel ödülü

Otomotive değer katan kadınları onurlandırmayı hedefleyen Women of Worth- WOW özel ödülünün, bu yıl ilki veriliyor.  Ödülün sahibi sektörde kadınların daha fazla yer almalarını cesaretlendiren ve şu an Jaguar Land Rover müşteri deneyimi direktörlüğüne terfi olan Fiona Parteger oldu.

Kadın yılın otomobilleri’nin kurucusu ve direktörü Sandy Myhre, 2009 yılında seçilen ilk yılın kadın otomobilinin Jaguar XK olduğunu ve o yıl Londra’da gerçekleşen ödül törenine markanın kadın yöneticilerini gönderdiğini ifade etti. Sandy Myhre sözlerine şöyle devam etti:

“2016 yılında Jaguar F-Pace kadınlar tarafından yılın otomobili seçildiğinde Jaguar Land Rover ödül için düzenlediği basın toplantısı ve etkinliğiyle tarih yazdı. Otomobilin icadından beri tarihte ilk kez 11 otomobil gazetecisi kadın aynı odada bulunuyorlardı.”

Kadın yılın otomobili ödülleri gizli oylama ile gerçekleşiyor ve uluslararası denetim şirketi Grant Thornton tarafından denetleniyor. Geçen yıl ödülün sahibi Hyundai Ioniq olmuştu.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar