15.Autoshow Başka Bahara Kaldı

ODD, otomobillerde model yılının artık Ocak ayı olması nedeniyle her yıl düzenlenen Autoshow’un 15.sinin 2015’te yapılmasına karar verdi.

Daha önceleri Temmuz-Ağustos aylarında uygulanan model yılı değişimi nedeniyle dün yapılan ODD yönetim kurulu toplantısında fuarı 2015 yılına erteleme kararı aldıkları belirtildi.

15. Autoshow’un 2015’in bahar aylarında düzenleneceği fakat tarihin henüz kesinleşmediği söyleniyor. Yani Türkiye Autoshow da, 2015 Cenevre Fuarı ile nerdeyse aynı dönemlerde düzenleniyor olacak.

Bu arada ülkedeki son üretici olan Toyota’nın da çekilme kararı almasıyla otomotiv endüstrisi sonlanmaya yaklaşan Avustralya’da da ülkede 2015 yılında bir Autoshow düzenlenmesi için uğraşılıyor. Avustralya’da en son Autoshow tıpkı Türkiye’de olduğu gibi 2012 yılında düzenlenmiş ve 135 bin kişi katılmıştı. Sonumuz benzemesin diyelim.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar