Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Opel, Chevrolet ile Yollarını Ayırmak ve Güçlenmek İstiyor

Her ikisi de General Motors markaları olan Opel ve Chevrolet, hedef gruplarına daha iyi ulaşabilmek için birbirlerinden ayrılmayı planlıyorlar. Opel CEO’su Karl-Thomas Neumann, Berlin’deki otomotiv Haftası Kongresi’nde yaptığı konuşmada, Opel’in 4 önemli noktayla yeniden konumlanması gerektiğini söyledi. Bu noktaların heyecan veren tasarım, mükemmel bağlanılabilirlik, Alman mühendisliği ve iyi bir fiyat fayda oranı olduğunu belirten  Neumann, Opel’in ulaşılabilir olduğunu ve herkes için ileri teknoloji sunduğunu da sözlerine ekledi.

Neumann aynı zamanda Opel’in, şu sıra Dünya’da adeta patlama yaşayan kompakt SUV segmentine gireceğinin sinyalini verdi. Opel’in Insignia’dan daha üst bir model hedeflemediğini çünkü marka gücünün buna yetmeyeceğini de belirtti.

2014’ün kendileri için zorlu bir yıl olacağını, fakat karlılıklarını artırmak için doğru yolda olduklarını söyleyen CEO,  “Opel geri döndü” dedi.

Opel, son 15 yılda ilk defa Almanya’daki Pazar payından kaybetmedi ve %6.8 olarak sabitlemeyi başardı. Bunda finansal hizmetlerin de büyük payı var, çünkü finansmanın payı ilk çeyrekten bu yana %5 artmış.

General Motors’un Opel’e olan inancı tam, 2016 yılına kadar da markaya 4 milyar avro yatırıyor olacaklar.

Opel’in ümidi Türkiye ve Rusya

Opel’in büyüme ümitleri en çok Rusya ve Türkiye’ye yapacağı satışlara bağlı. Avrupa için en büyük pazarlardan olan Rusya’da Opel’in Pazar payı Ekim sonu itibariyle %3.1. Türkiye’de ise markanın pazar payı %8.2. Türkiye genç nüfusun fazlalığı ve otomobil sayısının nüfusa oranla az oluşuyla Opel için ideal bir büyüme ülkesi olarak değerlendiriliyor.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar