Mercedes GLA'nın dünya turunda sıra İstanbul'da

Mercedes-BenzGLA tasarımları ve donanımları sayesinde hem arazide hem de şehirde mükemmel sürüş konforu sunuyor. Kompakt SUV model Mercedes GLA, mükemmel sürüş konforunu tüm dünyaya göstermek için 5 kıta ve 20 ülkeyi kapsayan bir dünya turuna çıktı.

Mercedes GLA Dünyayı Dolaşacak

Hindistan’dan başlayan dünya turu yaklaşık olarak 6 ay sürecek. Dinamik ve sportif tasarımı ile güvenliği en üst seviyelere çıkaran Mercedes GLA, dünya turunun ilk durağı olan Türkiye’ye 25 ağustos tarihinde giriş yaptı. 26-27 ağustos tarihleri arasında İstanbul yollarında bulunan Mercedes-Benz GLA 28 ağustos tarihine Kapıkule sınır kapısından çıkarak Türkiye turunu tamamlayacak ve Almanya’ya doğru yoluna devam edecek.

Hindistan Mercedes tarafından başlatılan etkinlikle Mercedes GLA 4 kişilik ekiple 6 ay boyunca 50.000 km’den fazla yol katedecek. Mercedes GLA bu tur kapsamında konforunun yanında, dayanıklılığını ve performansını tün dünyaya gösterecek.

GLA Dünya Turu: 5 Kıta, 20 ülke

5 kıtada 20 ülkeyi ziyaret etmesi planlanan GLA dünya turunda, Türkiye’den sonra gidilecek lokasyonlar arasında Almanya, İtalya, İspanya, Fas, Senegal, Güney Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Arjantin, Avusturalya, Singapur, Birmanya ve Malezya yer alıyor. 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar