Lykan Hypersport polise emanet

3.4 milyon dolarlık bir süper otomobili ancak Abu Dhabi’de sıradan bir polis otosu olarak görebilirsiniz. Altın iplikli dikişlere, elmas, altın ve platin kaplı iç mekana ve holografik bir arayüze sahip Lykan Hypersport eminiz ki Abu Dhabi polisi arasında bile kim kullanacak çekişmelerine neden olmuştur.

Lykan Hypersport motor özellikleri

lykan-hypersport-polis-otosu3

Lykan Hypersport’un kabini elmaslar ve altın dikişlerle kaplı.

W Motors tarafından üretilen ve ilk Arap süper otomobili olan Lykan Hypersport, 3.7 litrelik 770 hp gücünde bir motora sahip ve 100 km’ye 2.8 saniyede çıkıyor ve son hızı 400 km civarında.

Arap süper otomobili: Lykan Hypersport

Sadece 7 adet üretileceği söylenen Lykan Hypersport’un motorunun sesini Monaco’daki Top Marques etkinliğinde duymuştuk.

Lykan Hypersport 3.4 milyon dolar değerinde bir arap süper otomobili

Lykan Hypersport 3.4 milyon dolar değerinde bir arap süper otomobili

Araplar nasıl oldu da böyle bir süper otomobil yaptı diyorsanız, hikayeyi buradan okuyabilirsiniz. Kapıları ters açılan bu süper otomobili yapmakla kalmadılar, üstüne bir de 1000 hp lik performans versiyonu olan Lykan Supersport’u da geliştirdiler.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar