Lykan Hypersport Monaco'da

3,4 milyon dolar değerindeki Arap süper otomobili Lykan Hypersport, 3,7 litrelik  6 silindirli motoruyla butik süper otomobiller sınıfının en enteresan otomobillerinden. Araç, Monaco’da düzenlenen Top Marques etkinliğinde tanıtıldı.
Lykan Hypersport

Lykan Hypersport, üreticisi W Motors’un ilk çıkardığı otomobil. 750 hp gücündeki araç değerli taşlarla süslü, deri kaplamalar altın ipliklerle dikilmiş ve holografik bir arayüzü var. Marka, motorun üretiminde İtalyan ve Alman yardımı almış. Aracın sadece 7 adet üretileceği ve satın alacak kişilere 200 bin dolar değerinde bir de kol saati hediye edileceği duyurulmuştu.

Lykan Hypersport’un iç ve dış tasarımı büyük ölçüde İtalya’da yapılmış. W Motors’un tek modeli Hypersport da değil. 1000 hp gücünde ve Hypersport kadar aşırı lüks detayları olmayan bir Supersport kardeşi de var.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar