Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bütün Audi'ler bu gözlüğün içinde

Sıfır bir otomobil satın almak istediğinizde ve eğer ki bütçeniz de müsaitse tam istediğiniz donanımda bir araç seçmek çoğu zaman aracın görsellerine bakarak verilen bir karar. Bazen seçtiğiniz aracı aylarca bekleyebildiğinizi de hesaba katarsak aslında kişiselleştirilen otomobillerde göz kararı ve tam tecrübe etmeden gerçekleşen bir satın alma süreci var.

Sanal Gerçeklik Deneyimi, kişiselleştirilen araçlarda çok işe yarayan bir özellik

Sanal Gerçeklik Deneyimi, kişiselleştirilen araçlarda çok işe yarayan bir özellik

İşte Audi, müşterilerinin işini kolaylaştıracak ve aracı satın almadan önce içindeymiş gibi hissedebilmenizi sağlayan bir teknoloji geliştirmiş. Avrupa’da bazı yetkili satıcılarında bunu kullanan marka, şimdi bu teknolojiyi daha fazla bayisinde kullandırmayı planlıyor. Böylece kişisel tercihleri hayal etmeye gerek kalmadan, istediğiniz türde araç yetkili satıcıda olmasa bile varmış gibi tecrübe ederek, satın alma kararı kolaylaştırılmış olacak.

“Occulus Rift” adı verilen gözlükler, 20 yaşında bir dehanın kurduğu bir firmanın aynı adlı ürünü. Hareketi algılayabilen gözlüklerle görüntüler baktığınız yöne doğru değişiyor. Seçtiğiniz aracın içinde oturabiliyor, kaputu açıp motoru inceleyebiliyorlar. Aracın kapı açılma kapanma, motor ve müzik sesleri ise deneyimin daha da gerçekçi olmasını sağlıyor.

Audi bu teknolojiyi resmi olarak Detroit Fuarı’nda tanıttı ve bu yıl içinde sistemin hem yetkili satıcılarda hem de online olarak kullanılabilir olması bekleniyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar