Akıllı Audi’leri bu sürücüsüz araç taşıyor

Seri üretimde otomatik pilotu A8’de sunacağını açıklayan, bir gözlüğün içine bütün Audi’leri sığdıran, dijital yetkili satıcılar açan marka şimdi de otomobillerini fabrikada sürücüsüz robotlara taşıtıyor.  Otomobiller için sürücüsüz taşıma sistemiyle, Audi’nin akıllı otomobillerini bu aydan itibaren akıllı sistemler taşımaya başladı.

Banttan yeni inmiş 0 km Audi’leri çepeçevre kavrayan robotlar, aracı 10 cm kadar yerden dikkatle kaldırıp, üzerindeki sensörler ve yazılım sayesinde belirlenen park alanına kendi kendilerine taşıyabiliyorlar.

Çalışanların uzun yürüme sürelerini saniyelerle değiştiren sistem Bavaryalı ödüllü bir firma tarafından üretilmiş. Akıllı teknolojinin hem daha verimli olduğunu hem de çok daha gelişkin bir ergonomi sağladığını söylemiş.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar