Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Trafikte Bisiklet mi, yoksa araba mı?

Bisikletlerin trafikte daha yaygın kullanımı için bisiklet yolları ile yapılan yenilikler hepimizi sevindirmişti. Şimdi tam da bu konuyla ilgili bu hafta sonu dikkatlerden kaçmaması gereken bir film gösterimi yapılacak. Sekizincisi düzenlenen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali kapsamında, 21.yy’da şehir trafiğindeki arabaların etkilerine ve ulaşımın araba odaklı olmasının olumsuz etkilerine değinen filmin adı Bike vs Cars yani Bisikletler Arabalara Karşı.

Bisikletler ve trafik problemi

Özellikle çevresel etkilere yönelen filmde; trafik sorununun, hava kirliliğinin ve petrol bağımlılığının çözümünün bisiklet olduğu vurgulanıyor. Trafikte bisikletlerin arabalara karşı değerlendirildiği filmin kısa tanıtımı şöyle:

Festival kapsamında Bike vs Cars filmi İstanbul’da; 21 Kasım Cumartesi 20:15 Şişli Kültür Sanat Merkezi ve 21 Kasım Cumartesi 17:15 Caddebostan Kültür Merkezinde gösterilecek.
19-22 Kasım arasında 20 il ve ilçede yapılacak olan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivalinin internet sitesinden festival programına ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar