Bisiklet navigasyonunda devrim: SpeedForce

Bisiklet kullanan herkesin ihtiyacı olan bütün akılları cihazları bir arada barındıran bir cihaz; SpeedForce. SpeedForce, bisikleti günlük hayatında veya özellikle profesyonel bisikletçi olup da spor için kullanan herkesin ihtiyaç duyacağı cihazları bir araya getiriyor. Navigasyon, hız göstergesi, kalp atış sayacı ve ışık. Daha ne olsun?

SpeedForce

Bisikletler için akıllı uygulama

Navigasyon, hız göstergesi, kalp atış sayacı ve LED fener. Bütün bunlar bir bisikletlinin kullanması gereken ve gidonda oldukça yer kaplayan cihazlar. SpeedForce bütün bu cihazları bir araya getirerek bütünsel bir çözüm sunuyor.

SpeedForce ile neler yapabilirsiniz?

SpeedForce’un gerçek zamanlı veri toplayan navigasyonuyla rotanızı belirleyebilir, gittiğiniz mesafeyi ölçebilir, hızınızı öğrenebilip en yüksek hızınızı kaydedebilir ve kalp atış hızınızı ölçüp kalori hesabınızı yapabilirsiniz. LED feriyle de gece yolunuzu aydınlatabilirsiniz. SpeedForce bisikletinizi geleceğin bisikletleri arasına sokacak bir tasarıma da sahip.

Bisiklette Devrim; SpeedForce

SpeedForce, 40 saatlik bir ömre sahip olan batarya ile birlikte satılacak. Satılacak çünkü SpeedForce daha seri üretime bile girmedi. SpeedForce Indiegogo üzerinde bağış toplayan bir girişim ve ihtiyacı olan parayı kampanya bitmeden toplamaya başladı. Kısa süre içinde de 150 dolarlık satış etiketiyle raflarda yerini alacak. Ama herkes den önce ben sahip olmak istiyorum diyorsanız SpeedForce Indiegogo sayfasından ön sipariş verebilirsiniz.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar