Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Tasit.com'dan kurumlara özel esnek araç kiralama fırsatları

Tasit.com’da kurumlara özel araç kiralama hizmetleri başladı. 2015 yılı başlarında başlattığımız araç kiralama hizmetimizin kalitesini, kurumlar için esnek dönem araç kiralama hizmetimizle şimdi bir adım öteye taşıyoruz.

Kurumsal araç kiralama fiyatlarını hemen inceleyin 

Kurumsal araç kiralamanın avantajları

Kurumsal araç kiralamada ister günlük, ister aylık, ister daha uzun dönemler için kiralama yapmak mümkün. Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce rent a car firmasının bulunduğu geniş bir havuzdan araç kiralama yapma imkanından yararlanırken, önde gelen araç kiralama firmalarının uzun dönem araç kiralama fiyatlarını tek yerden inceleyebiliyorsunuz.

Risk yok, formalite yok: Esnek uzun dönem kiralama

Özellikle aylık araç kiralama ve uzun dönem araç kiralamalarda kurumsal araç kiralama çok avantajlı. Tek bir araç kiralama firmasına bağlı kalmadan, bürokrasi ve formalitelerle zaman kaybetmeden değişen ihtiyaçlar için en uygun fiyatlı ve en esnek araç kiralama hizmeti bu alanda büyük bir yeniliğe imza atıyor.

Değişen ihtiyaçlara göre, taahhütsüz uzun dönem kiralama

Örneğin eğer yeni bir ekip deniyorsanız, geçici bir görev açıyorsanız veya ne kadar süreceğini kestiremediğiniz bir süre için en ucuz fiyatla uzun dönem kiralama fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Firmanız için istediğiniz sayıdaki aracı, ister 1 ay ister daha uzun süreli olarak filo kiralama fiyatlarıyla yarışan en iyi fiyatlarla kiralayın.

kurumsal araç kiralama

Esnek aylık araç kiralama ile 1 aydan başlayan süreleri, ihtiyacınıza göre uzun dönem araç kiralama fiyatlarıyla taahhütsüz olarak uzatabiliyorsunuz. Yani ister 1 ay, ister 35 gün, ister 3 yıl için bile araç kiralayabilirsiniz. Aydan aya, duruma göre ihtiyacınız olan süre için en iyi uzun dönem kiralama fiyatlarıyla da araç kiralama yapmanın keyfini yaşayın.

Kredi kartı blokesi olmadan araç kirayın, HGS ve trafik ödemelerini sonradan yapın

Kurumsal araç kiralama ile kurumlara özel ödeme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi ister firma kredi kartı tanımlayarak kredi kartı ile bloke koyulmadan yapabilir, isterseniz havale ile araç kiralama yapabilirsiniz. Ayrıca aracı kiraladığınız süre boyunca oluşabilecek trafik cezaları ve HGS gibi ödemeleri de daha sonra yapabilirsiniz.

Tasit.com aylık araç kiralama hizmetinden yararlandığınızda tek bir araç kiraladığınızda da kaliteli hizmet alırsınız. Uzun dönem araç kiralamada ve aylık araç kiralamada araçların periyodik servis bakım giderleri, sigorta masrafları, bandrol masrafları ile uzun vadeli bir taahhüde girmeden uğraşmamış olursunuz, kafanız ve cebiniz rahat olur.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar