Tasit.com üyelerine ücretsiz yol yardım paketi hediye

Tasit.com, olarak tüm kullanıcılarımıza ücretsiz yol yardım paketi hediye ediyoruz. Hediyemiz Tasit.com’a üye olan herkes için geçerli.

Ücretsiz Yol Yardım Paketi

Bu yılın sonuna kadar geçerli olacak kampanyamız kapsamında Tasit.com’a üye olan herkes ücretsiz yol yardım paketi kazanıyor. Üstelik kampanya mevcut üyeler için de geçerli. Tasit.com üyesiyseniz, siteye giriş yaptığınızda yol yardım paketi hediyenizi hemen kullanmaya başlayabilir ve Tasit.com üyesi olmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Tasit.com’a bireysel üyelik tamamen ücretsiz.

Üye olun, avantajlardan yararlanın

Sadece bireysel üyeliklerde geçerli kampanyadan yararlanmak için https://www.tasit.com/bireysel/kayit/yol-yardim adresinden üye olmanız veya Tasit.com üyesiyseniz siteye giriş yapmanız yeterli. Siteye giriş yaptığınızda açılan “Bana Özel” sayfasında Yol Yardım Paketinizi tek tıkla talep ederek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tasit.com Yol Yardım Paketinde neler var?

Tasit.com Yol Yardım Paketi, yol kenarı yardım, araç çekme hizmeti, lastik desteği, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumlarında nakil ve yolda yakıt bitmesi halinde en yakın akaryakıt istasyonuna aracınızın çekilmesi hizmetlerini içeriyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar