Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Sixt, şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaya başlıyor

Araba kiralama sektörünün önde gelen firmalarından olan Sixt araç kiralama, Türkiye’de şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaya başlıyor.

Şoförle araç kiralama

şoförle araç kiralama

Türkiye son yıllarda duyulmaya başlanan ve artış gösteren araç kiralama sektöründe Sixt ”myDriver” ile yer alacak. Almanya’da ve Avrupa’da yıllardır bu hizmeti veren Sixt, şubat ayından itibaren Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak.

Amacımız kaliteli hizmet

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Sixt Türkiye Satış Müdürü Timur Dzhergeniya; amaçlarının kaliteli hizmet vermek olduğunu ve taksilerle rekabet içinde olmadıklarını vurguladı. ”Sixt’in 104 senelik deneyimi myDriver’i diğer şoförlü araç kiralama servislerinden daha ilk adımda farklı kılıyor. Almanya’da başarıyı yakaladıktan sonra biz dünyaya açılmaya başladık, çünkü amacımız myDriver by Sixt’i bir dünya markası haline getirmek. Bizler, Almanya dışında da Avrupa’nın birçok şehrinde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti veriyoruz: Paris, Leon, Nice, Roma, Milano, Madrid, Barcelona, Amsterdam, Viyana.. Yakın zaman içinde de Londra’da faaliyete geçeceğiz. Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk önce Şikago şehrinde hizmet vermeye başladık, yakında New York, Miami vb şehirlerde de faaliyet göstereceğiz” diyor.

İlk İstanbul ve Ankara’daaraba kiralama

Sixt myDriver ilk olarak İstanbul ve Ankara‘da hizmet verecek daha sonra Antalya, Bodrum ve İzmir’de hizmete başlayacak. Türkiye Satış Müdürü Timur Dzhergeniya, Türkiye’nin önemli bir pazar olduğunu ve Alman turistlerin potansiyel müşterileri olduğunu vurguluyor.

Timur Dzhergeniya, “Bizim amacımız kaliteli bir servis vermek. Ödemeler ‘online’ yapıldığı için, yolcu-şoför ilişkisini kolaylaştırıyor. Şoförlerimiz İngilizce biliyor ve daha da önemlisi belirli kurallar çerçevesinde bu hizmeti sağlıyorlar. Örneğin, kapıyı belirli bir şekilde açar, yolcuya bagajı konusunda yardımcı olur, arabanın içinde sigara içmez ve her zaman kıllık kıyafetine önem gösterir. Yolcu şoförle konuşmadığı takdirde şoför yolcuyla sohbete giremez ve özellikle arabada ‘lounge’ müzik çalar. Arabesk müziği sevenlerin hislerini incitmek istemiyorum, ama yabancı misafirler ona pek alışık olmadıkları için bu tür müzik pek tercih edilmiyor. Amacımız yolcularımıza çok güzel ve kusursuz bir deneyim vermek. Şoförlerimize Davranış Kullanım Kılavuzu veriyor ve hizmet kalitesinde bir standart sağlamaya çalışıyoruz.”

Her kesime hizmet verecek

Sixt myDriver, dört faklı araç ile hizmet vericek. Eko, Business, First ve VIP minibüs. Fiyatların normal araç kiralamadan biraz daha fazla olacağını belirten Dzhergeniya; ”Bizim sunduğumuz hizmet bir VIP hizmeti, ama şuna vurgulamak istiyorum ki, VIP hizmeti olmasına rağmen, herkesin kullanabileceği bir hizmet.” dedi.

Hem mobilden hem internet üzerindenrent a car

Sixt myDriver, şubat ayında ilk olarak, mydriver.com üzerinden hizmet vermeye başlayacak. Daha sonra mobil üzerinde de hizmete girecek. Ödemeler online yapılacak ve para cinsi seçilebilecek.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar