Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Rigorent, Tasit.com üzerinden hizmet vermeye başladı

TurAssist’in araç kiralama sektörüne kazandırdığı markası Rigorent, Garaj Sepeti bünyesinde araç alım satım, kiralama ve karşılaştırma hizmeti veren Tasit.com üzerinden de araç kiralama hizmeti verecek. Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Tasit.com platformu sayesinde araç kiralama hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

rigorent genel müdürü cemal fenercioğlu

Araç satışı, karşılaştırma ve kiralama hizmetinin verildiği Tasit.com ile yapılan iş birliği kapsamında bireysel müşteriler, kiralama işlemlerini Türkiye çapında yaygın bir şekilde faaliyet gösteren Rigorent markasının avantajlarıyla Tasit.com üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Tasit.com, 2009 yılından bu yana internet üzerinden araç alım satımı yapmayı kolaylaştırmasıyla ön plana çıkıyor; 2017 yılından bu yana da Garaj Sepeti bünyesinde hizmet sunmaya devam ediyor. Otomotiv sektöründe hizmet sunan KOBİ’leri (oto galeri, tamir ve bakım hizmeti sunan, oto kuaförü) dijitalleştirerek, bir platformda toplayan, onların internette dükkan açmalarını ve tüketicilerle buluşmalarını sağlayan Garaj Sepeti, aynı zamanda sigorta, finansman, filo şirketleri ile araç distribütörlerine araç katalog ürünü ile veri sağlıyor. Tasit.com, son tüketiciye ise araba değeri hesaplamadan araba kiralamaya kadar birçok özel hizmet sunuyor.

Yurt genelinde kolay araç kiralama!

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Türkiye’nin en yaygın ve en uygun fiyatlı araç kiralama markaları arasında yer alan Rigorent’in müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına devamlı yeni iş birlikleri geliştirdiklerini söyledi.

Rigorent markasıyla araç çeşitliliğinin yanı sıra yaygınlık, rekabetçi fiyat ve müşterinin olduğu yere araç teslimat sistemi ile de ön plana çıktıklarını anlatan Fenercioğlu, Tasit.com ile gerçekleştirilen iş birliği hakkında “Araç satın almak isteyen veya aracını satan kişilerin aynı zamanda kısa dönem araç ihtiyaçlarını da online olarak karşılayabilmesi bakımından rakipleriyle farklılaşan değerli bir platform. Biz de bu yapıda yer alarak araç kiralama hizmetlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Rigorent’in geniş araç filosu ile Türkiye’nin çok sayıda ilinde ve havalimanlarının pek çoğunda yer aldığını belirten Fenercioğlu, araçların yüzde 45’inin ekonomik, yüzde 35’inin orta ve yüzde 20’sinin lüks segmentten oluştuğunu sözlerine ekledi.

 Hemen Tasit.com’da araç kiralayın

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar