LeasePlan Filo Kiralama İzmir'de

Leaseplan, dünyanın en büyük filo kiralama şirketi. 5 kıtada 32 ülkede 1.5 milyon adetlik kiralık araba filosuna sahip ve her sene pazarın üzerinde büyümeyi hedefleyen LeasePlan,Türkiye’de İstanbul’dan sonra İzmir’de ofisini açtı.

Otomotivde İstanbul’dan sonraki en hareketli pazar İzmir

İzmir ve çevre illerde başta KOBİ’ler olmak üzere filo kiralama alanında büyük potansiyel olduğunu söyleyen LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, sanayi, ulaşım  ve turizm gibi sektörlerin bölgedeki büyümenin itici gücü olacağını ifade etti ve ekledi:

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay

“İzmir ve çevresinde toplam otomotiv pazarında yüzde 6, operasyonel kiralamada ise yüzde 10 büyüklüğünde bir pay olduğunu gördük. KOBİ’ler başta olmak üzere, İzmir merkezli şirketler ve büyük şirketlerin bölgedeki ihtiyaçlarına LeasePlan uzmanlığıyla hizmet verecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Manisa ve  diğer kentlerde bulunan sanayi bölgeleriyle ulaşım ve turizm alanında önemli bir paya sahip şirketlerin operasyonel kiralama ve filo yönetimi alanındaki tercihlerinde ilk sırada yer alacağımıza inanıyoruz.”

Her büyüklükteki KOBİ’ye kaliteli araç kiralama hizmeti

Türkiye’de araç kiralama pazarının büyümesinde KOBİ’lerin bu konuyla ilgilenmelerinin önemi hep vurgulanan bir konu. LeasePlan KOBİ’lere bir araç için de bin araç için de aynı kalitede hizmeti ihtiyaca uygun olarak vermeyi hedefliyor.  LeasePlan, yakıt yönetimi ve OGS/HGS yönetimi gibi ek hizmetleri müşterilerine tek faturada sunarak da fark yaratıyor.

Basketbol tutkunu bir kentte olmaktan mutluyuz

LeasePlan, önümüzdeki 5 yıl boyunca basketbol liginin de sponsorluğunu yapıyor. İzmir’in basketbol tutkunu bir kent olduğunu da sözlerine ekleyen Türkay Oktay, İzmir Folkart Towers’da açtıkları LeasePlan ofisleriyle İzmir ve çevresinin sanayisinin ve spor hayatının bir parçası olacaklarını söylüyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar