AVIS en iyi araç kiralama şirketi seçildi

Avis araç kiralama, bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Turizm Ödülleri’nde en iyi araç kiralama şirketi seçildi.

Dünya turizminin liderlerinin katıldığı etkinlikte uluslararası komite tarafından 32 farklı kategoride yapılan değerlendirme sonrası Avis en iyi araç kiralama şirketi ödülünün sahibi oldu.

Otokoç Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici

Otokoç Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici

Ödülü teslim alan Otokoç Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici şu değerlendirmelerde bulundu; “Avis markası ile araç kiralama sektöründe Türkiye’de kurulduğumuz 1974 yılından bu yana sektörün öncü ve lider firması olarak hem uzun dönem hem de günlük kiralama tarafında faaliyet gösteriyoruz.Gerek operasyonlarda mükemmellik, gerek araçlarımızın yeniliği ve bakımlarının düzenli olarak yapılıyor olması, gerekse yaygın ofis ağımızla sektörde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi alanında rekabetin çok önünde yer alıyoruz. Çalışmalarımızın uluslarararası platformlarda ödüllerle taçlanıyor olması bizim için en büyük motivasyon kaynağı. Geldiğimiz noktayı geliştirmek ve müşteri memnuniyetimizi daha da artırmak için çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz.”

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar