Araç kiralama yapıyorsanız, çok özel fiyatla araç satın alabilirsiniz

Kiraladığınız bir aracı piyasanın oldukça altında cazip bir fiyatla satın alma fırsatı sunulsa kullanır mıydınız? Hertz, dünyada “Rent2Buy” olarak bilinen kirala ve satın al hizmetini Türkiye’ye getiriyor.

En uygun fiyatla online araç kiralayın

Artık kiraladığınız bir aracı beğenirseniz çok cazip koşullarla satın almanız da mümkün olacak. 2015’in en iyi araç kiralama markası seçilen Hertz Araç Kiralama, Türkiye’de daha önce hiçbir araç kiralama firmasının sunmadığı çok özel bir ilki başlattı; “Kirala ve Satın Al”

Aracı kiralayın, test edin, isterseniz cazip fiyatla satın alın

“Rent2Buy” hizmeti ile Hertz araç kiralama işlemi yaptığınızda, eğer isterseniz kiraladığınız aracı çok avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Üstelik bu seçenek sadece şirketlere değil, araba kiralayan herkese açık. Eğer aracı satın almaya karar verirseniz 3 güne kadar olan kiralama bedeli de satış rakamından düşülüyor yani üç gün aracı bedava test etmiş oluyorsunuz.

Hertz araç kiralamanın satın alma opsiyonuna büyük ilgi

Sisteme ilginin çok yoğun olduğunu söyleyen Hertz Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu, Hertz’in Amerika’da uygulanan sistemini Türkiye’ye entegre ettiklerini ve hem kurumsal hem de bireysel kiralama ihtiyacı olan kişilere açık olduklarını ifade ediyor.

Dünyada evrak işlerini de kiralama firması üstleniyor

Dünyada özellikle uzun dönem kiralamalar sonunda bu tür son derece cazip satın alma opsiyonları bulunuyor. Yani 3 yıllığına kiralamış olduğunuz bir aracı, sözleşme bitiminde dilerseniz piyasanın oldukça altında bir rakama satın alabiliyorsunuz. Üstelik kayıt ve evrak işlerini de kiralama şirketi üstleniyor.

Hertz benzer fırsatı Türkiye’de 3 güne kadar olan kiralamalarda da sunuyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar