Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volvo Kamyon, Filmleriyle Destan Yazdı

Reklamcılığın dünya çapında en önemli yarışmalarından biri olarak kabul edilen ve bu yıl 37 bin başvuru alan Cannes Lions’ta bu yıl Volvo Kamyon 20 ödülü birden aldı.

Volvo’nun yeni kamyon serisini birbirinden ilgi çekici videolarla tanıtmıştı, hatta serinin son filmi olan ve Jean Claude Van Damme’ın başrolünde oynadığı “Epic Split” büyük yankı uyandırmıştı. İşte Volvo, iletişimde yaratıcılığın ödüllendirildiği ve sektörün en iyi 300 isminin jüri olduğu bu yarışmada son filmi “ Epic Split” ile 8 altın ödülün de dahil olduğu 20 ödül aldı.

Volvo’nun yeni kamyon serisinin tanıtıldığı videolar, youtube üzerinde 100 milyondan fazla izlenmiş ve 8 milyondan fazla paylaşılmış.  Yapılan tanıtımın 126 milyon avro değerinde reklama eşdeğer olduğu tahmin ediliyor.

Bu videolar öyle etkili olmuş ki, yapılan bir araştırma lansman videoları izleyen kamyon alıcılarının yaklaşık YARISININ tekrar kamyon almayı planladıklarında Volvo Kamyon’u tercih etme olasılıklarının daha yüksek olduğunu göstermiş.

Volvo kamyonun yeni serisini tanıttığı birbirinden ilginç videolara kısa bir göz atmadan önce, kazanan filmin başrolündeki Jean Claude Van Damme’a fikir ilk aktarıldığında ünlü oyuncunun “kahvelerimizi içtiysek kalkalım” dediği anı mutlaka görmelisiniz.

Balerin numarasıyla başlayan seride, Volvo Başkanı da “Kanca” isimli filmde bizzat rol almıştı.

“Kanca” yı bir hamster’ın kamyon kullandığı bir başka muhteşem Volvo kamyon filmi izledi:

Boğaların kovaladığı bir Volvo Kamyon, İspanya’nın dar sokaklarında tüm manevra kabiliyetini gösterirken:

Volvo’nun kendi teknisyenini sadece başı toprak üzerinde kalacak şekilde toprağa gömdüğü ve bir Volvo kamyonla üzerinden geçtiği bu “Teknisyen” filmini kaçırdıysanız:

Ve 20 ödülü birden kazanan “Epic Split”

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar