Skoda’dan Dondurulmuş Yeti ile Hayatı Dondurmayın Mesajı

Skodayeni Yeti’yi tanıtmak için İngiltere’de çok ilginç bir reklam kampanyası hazırladı. Marka, sanata verdiği önemle bilinen Covent Garden bölgesinde Yeti’yi tamamen dondurulmuş olarak sergiliyor.

Konu sadece bir modern sanat uygulaması değil elbette. Yeti’nin içinde bulunduğu buz kütlesiyle beraber ağırlığını tahmin etmek isteyenler bir Yeti kazanma şansı yakalıyor.  Yeti’nin çıplak ağırlığı 1.451 kg.  Sergilenen model Yeti Outdoor Elegance 2.0 TDI 4×4.

Skoda, fırsatını bulmuşken buzlarla kaplı Yeti’yi İngilizler arasında küçük bir mutluluk anketi yapmak için de kullanmış. 2000 İngiliz vatandaşına haytlarından memnun olup olmadıkları sorulmuş ve katılanların üçte biri şu anki hayatlarından biraz uzaklaşmayı haftada en az bir kez düşündüklerini söylemişler. Katılımcıların yarısından fazlası ise bunu en azından ayda bir kez düşündüğünü belirtiyor.

Böyle bir macera arayışı için elbette Skoda Yeti doğru bir seçim olmuş oluyor.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar