Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Shell'den Türk Usulü Otogaz Reklamı

Shell Türkiye, ilk defa yerli bir reklam filmi çekti. Shell’in Türkiye’de otogaz pazarına verdiği önemin göstergesi olan filmde,  ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Mustafa Üstündağ,  Shell AutoGas’ın yeni reklam yüzü oldu.

Shell Autogas Reklam Filmi 2014

Otogaz kullananların çoğu erkek ve yerel zevkleri var

Shell’in reklam kampanyasını, JWT Thompson reklam ajansı 6 ayda hazırlamış.  Otogaz hedef kitlesinin ağırlıklı olarak erkeklerden oluşan ve yerel zevkleri olan kişilerden oluştuğunu bilen ekip, duygusal yanları ağır basan otogaz müşterileri için, akılda kalacak, konuşulacak, keyifli ve eğlenceli bir karakter yaratmış. Bu karakterin inandırıcı olması ve hedef kitlemizin sempati duyup kendine yakın görecek olması önemliydi diyor Shell & Turcas Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz. Kendisinin de ilk reklam filmi olan Mustafa Üstündağ,  filmde, Shell’in her alanda olduğu gibi otogaz alanındaki uzmanlığı ve kalitesiyle baş edemeyeceğinin farkında olan “bıçkın girişimci” profili çiziyor.

Otogaz tüketiminde dünyada 2. sıradayız

Dünya LPG Birliği (WLPGA) rakamlarına göre Türkiye, en çok otogaz tüketen ülkeler sıralamasında Güney Kore’den sonra ikinci sırada yer alıyor. Türkiye’de otogaz, dizelden sonra en çok tercih edilen ikinci yakıt. Trafikteki araçların %41’i otogaz kullanıyor. Shell AutoGas, Türkiye’de en çok tercih edilen markalarının başında geliyor ve tüm Türkiye’deki Shell istasyonlarının yüzde 73’ünde otogaz bulunuyor.

Shell Autogas’ın farkı ne?

Shell Autogas, her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, çift filtreden geçirildiği ve EN 589 standartlarına sahip olduğundan,  temiz ve çevreci bir yakıt.  Dolumda kullanılan pompaların bakım ve kalibrasyonu düzenli yapıldığından kuruşunuz bile boşa harcanmamış olur.  Shell istasyonlarındaki çalışanlar Shell Akademi’de eğitim almış uzmanlar oldukları için de, istasyonlarda her zaman yüksek bir hizmet standardı sunulmakta. 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar