Mercedes-Benz Vito: Ahlaksız bir sürüş

Mercedes-Benz birkaç gün önce Vito için çok ilginç bir video yayınladı. Otomobil üreticileri genelde yeni bir model çıkarırken genelde daha oturmuş ve başarılı bir modelin genlerini taşıdığını söylerler. Mercedes-Benz işte bu son paylaşımında bu söylemi daha da uç bir noktaya götürmüş. “Ahlaksız sürüş- Dirty Driving” adını verdiği videoda bir S63 AMG Coupe ile bir ağır ticari kamyon aşk yaşıyor ve bu aşkın meyvesi ise Vito.

Mercedes-Benz muhtemelen Vito’nun, kamyonların sağlamlığını ve otomobillerin teknolojisini aldığını söylemeye çalışıyor fakat bunu çok sıradışı bir aksiyonla yaptığını söylemek lazım.
Sprinter’dan biraz daha küçük bir alternatif arayanlar için cazip bir seçenek olan Vito, lüks iç alanında 8 kişiyi ağırlayabiliyor.

Mercedes-Benz Yeni Vito’ya daha yakından bakın:

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar