Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Kedi Gibi Refleksler? Teknolojiyle Yarışamaz

Yılsonu yaklaşırken markaların reklam departmanları ve ajansları için durum biraz tuhaflaşıyor. Mercedes ile Jaguar arasındaki atışma biraz garip bir hal almaya başladı. İlk olarak Mercedes-Benz, yeni akıllı süspansiyon teknolojisini tavuklarla tanıttığı bir reklam hazırlamıştı. Daha sonra Jaguar, Mercedes’in bu reklamına “Biz Kedi gibi refleksleri tercih ediyoruz” dediği bir karşılık verdi. Mercedes’in ilk reklamını buradan, Jaguar’ın tepkisini ise şuradan izleyebilirsiniz.

Şimdi ise Mercedes,  Jaguar reklamına akıllı süspansiyondan farklı bir elektronik güvenlik sistemiyle bir yanıt hazırlamış. Pre-Safe frenleme sistemi araç seyir halindeyken bir anda önüne çıkan bir canlı, mesela bir jaguar, olursa aracı durdurabilen bir sistem. Reklamın sloganı da “ Çünkü kedi gibi refleksler yeterince hızlı değil.”

Mercedes, Jaguar reklam atışması, tavuklar, kedi refleksler

Çünkü kedi gibi refkleksler yeterince hızlı değil. Çarpışma önleyen Pre-Safe frenler

Jaguar’ın dinamizmini ve şıklığını, Mercedes’in ise Alman güvenliği ve teknolojisini vurguladığı bu karşılıklı atışma nereye kadar sürecek doğrusu merak ediyoruz.  Belki de üçüncü bir marka da duruma dahil olabilir, kimbilir. Daha önce hem BMW’nin hem de Audi’nin karşılıklı açıkhava panolarında daha sonra efsaneleşen atışmaları olmuştu. Yeni yılın enerjisiyle böyle tatlı atışmalar hepimizi keyiflendiriyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar