Jaguar, rakiplerini yedi bitirdi

Jaguar reklam kampanyaları özellikle son dönemde çok keyifli çalışmalardan oluşuyor. Marka en son Mercedes-Benz’in tavuklarla tanıttığı “Sihirli Gövde Kontrolü” reklamına esprili bir misilleme yapmıştı.

"Kahvaltıda yer" mesajı çok net

“Kahvaltıda yer” mesajı çok net

Markaların, özellikle de lüks otomobil üreticilerinin birbirleriyle atıştıkları seri reklam çalışmaları geçmişte daha keskin ve köşeli yapılıyordu. Günümüzde ise daha esprili bir yaklaşım söz konusu.

BMW'nin hafifliği ve teknolojisi Avrupa tarzı bir kahvaltılık

BMW’nin hafifliği ve teknolojisi Avrupa tarzı bir kahvaltılık

Şimdi ise Jaguar,  550hp gücündeki F-TYPE R Coupe için rekabetçi bir reklam savaşı başlattı.  Marka, “Yolu silip süpürmek- Devour the Road” kampanyası ile en yakın rakipleri olan Mercedes-Benz, BMW ve Audi ‘nin logolarını yenilebilir şekilde gösteriyor.

İtalyan değil Alman pizzası

İtalyan değil Alman pizzası

Basılı reklam olarak çıkılan kampanyaya, Premium otomobil üreticilerinin nasıl karşılık vereceklerini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar