Honda'dan sonsuz ve muhteşem bir Youtube videosu

Honda, modelleri için youtube üzerinde son derece yaratıcı deneysel video çalışmaları hazırlamayı seven bir marka. En son Civic Type R için şu harika filmi hazırlamışlardı. Hatta Honda’nın yaratıcı video merakı oldukça eskiye dayanıyor, Ayrton Senna’nın ruhunu adeta yeniden yaşattıkları şu harika çalışma da bizce otomotiv tarihinin unutulmazları arasında.

“Muhteşemliğe giden yol sonsuzdur.”

Honda’nın yeni çalışması Dünya’da bir ilk ve 2015 Honda CR-V için “Sonu olmayan yol” reklam kampanyası kapsamında hazırlanmış. Sonu olmayan film, Honda’nın en gelişmiş CR-V’yi oluşturmaktaki asla sonlanmayan çabasını görselleştirmeyi amaçlamış. Bu muhteşem çalışmayı izlemek için aşağıdaki linki tıklayın:

www.endlessroad.eu

Filmde bulunduğunuz yere göre hava ve yol şartları değişiyor

Bu sonsuz yolda lokasyona göre hava ve yol durumu değişiyor

Bu sonsuz yolda lokasyona göre hava ve yol durumu değişiyor

Spiral şeklindeki sonsuz bir yolda ilerleyen Honda CR-V, gerçek zamanlı verileri kullanarak bulunduğunuz veya dilediğiniz yerdeki hava ve yol durumlarına göre değişiyor. Bir kez çalıştırıldığında film asla durmuyor. Televizyonlarda yayınlanacak versiyonun başlığı da çok çarpıcı: “ Muhteşemliğe giden yol sonsuzdur”.

Markanın pazarlama yönetimi, yeni CR-V için gerçekleştirilen alanında bir ilki gerçekleştiren kampanyadan çok memnun kaldıklarını ifade etmişler.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar