Her Volkswagen Modeli Bir Köpek Olsaydı?

İngilizler birçok şeyin yanında özellikle cins köpeklere ve atlara olan meraklarıyla bilinir. Volkswagen her bir model ailesini cins bir köpekle özdeşleştirdiği, İngiltere’ye özel bir reklam kampanyası hazırladı.

Farklı ırklardan 36 köpek Volkswagen’in farklı bir aracını sembolize ediyor. Volkswagen yeni reklam kampanyasını “Herkes için bir Volkswagen var”  sloganıyla hem basılı medyada, hem outdoor reklamlarla, sosyal medyada ve internette ve #woofwagen hashtag’iyle twitter’da tanıtıyor.  Bu temaya özel hazırlanan eğlenceli microsite’ye de göz atmak hoşunuza gidebilir.

Kampanyada bir St.Bernard Touareg’i temsil ederken,  yeni Golf GTI Husky ile sembolize edilmiş. Araçlar aynı zamanda “ her yaştaki çocuklarla iyi anlaşan, itaatkar, güçlü, soylu, hızlı,zeki” gibi köpeklerin karakteristik özellikleriyle tanımlanıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar