Çizik korkusu dünyanın sonu değil, camınız sağolsun

Anadolu Sigorta, genişletilmiş kasko paketinin bir parçası olan “Mini Onarım Hizmeti”ni son derece esprili ve ilginç bir şekilde tanıtıyor.

3 farklı türde çekilen tanıtım filmlerinin ilki korku filmi tadında ve “Çizik Korkusu” etrafında onarım paketi tanıtılıyor.

İkinci film bilim kurgu olarak düşünülmüş. İstilacılar tampona karşı hikayesinde “Dünyanın sonu değil” mesajıyla hizmet paketinden bahsediliyor.

Üçüncü ve son film“Çatlakların Sonu”nda ise kırılan camlar western tarzda ele alınmış. “Camınız Sağolsun” mesajı gülümsetiyor.

Mini onarım hizmeti, küçük ölçekli hasarların ücret talep edilmeden giderilmesi anlamına geliyor. Bu kapsamdaki hasarlar Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı olduğu servis istasyonlarında araçların orijinallikleri korunarak tamir ediliyor.  Mini onarım hizmeti’nden yararlanmak için zabıt, tutanak ya da ekspertiz gerekmiyor ve hasarsızlık indiriminiz de etkilenmiyor.

Boyasız kaporta göçük düzeltmeleri, sıyrık, çizik, kapı vuruklarının boya tamirleri, döşemelerdeki lekelerin çıkarılması ve döşeme tamirleri ve plastik tampon tamirleri gibi konular bu hizmet kapsamında yapılabiliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar