Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Chuck Norris'ten Van Damme'a Karşılık Geldi

“Chuck Norris bir Honda bayisinden Ferrari alabilir.”

“Chuck Norris deposu boş bir SUV’u 10 gün sürebilir.”

“Chuck Norris su altında uçabilir.”

Bunlar Chuck Norris’in otomobillerle ilgili insanların yapabileceğine inandıklarından bazıları. Chuck Norris rol aldığı filmlerin ötesine taşarak efsane bir karaktere dönüşen bir fenomen. Daha önce Volvo’nun büyük ilgi uyandıran stabilite reklam videosunun bir çok farklı ve eğlenceli versiyonu yapılmıştı. Bu yılbaşı yaklaşırken de benzer filmleriyle tanınan Van Damme’ın Volvo filmindeki stabilite gösterisine karşılık Chuck Norris ile bir mesaj hazırlanmış.

Tabii Chuck Norris’in kendisi değil, Macaristanlı bir firma olan Delov Digital’in Volvo reklamından esinlenen çalışması demek daha doğru. Tabii Chuck Norris’in eğer isterse bu videodakileri yapamayacağını iddia etmeye cesaret edecek değiliz..

Bu çalışmadaki “split” Volvo ‘nun stabilite testi gibi karayolunda değil, havada yapılıyor. Firmanın yılbaşı tebriği olarak hazırladığı çalışma iki uçağın arasında stabil kalan Chuck Norris, üzerinde insanlardan oluşan bir yılbaşı çamı formasyonunu dengede tutabiliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar