Tasarruflu sürüş bilinci için, Shell Fuelsave oyunu, 200 TL hediye yakıt kazandırıyor

Shell’in, dünya çapında bir milyon sürücünün yakıt tasarrufu sağlamasına yardımcı olmak için başlattığı “Hedef Bir Milyon” kampanyası kapsamında Shell FuelSave Oyunu oynayanlar, 200 TL hediye yakıt kazanma şansı yakalıyor.

Dünya genelinde yakıt tasarrufunu teşvik etmek ve araç kullanımının çevresel sorumluluk bilinciyle sürdürülmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen “Hedef 1 Milyon” kampanyası kapsamındaki Shell Fuelsave oyunu devam ediyor. 28 ülkenin katıldığı yarışmada, yakıttan tasarruf etmenin yolları eğlenceli online oyunlarla anlatılıyor. Türkiye şu anda global listede 8’inci sırada yer alıyor.

Shell FuelSave Oyunu oynayanlar hem Türkiye’nin tasarruf liginde daha üst sıralara yükselmesine destek oluyor, hem de 200 TL hediye yakıt kazanma şansı yakalıyor. Sisteme kaydolarak oyuna katılanlar, tasarruflu sürüş sürecine başlamış oluyorlar. Her ay en çok puanı elde ederek birinci olan kişi Shell’den 200 TL değerinde yakıt kazanıyor. Puanlar, varsa kazanan kişinin Shell Club Smart Card’ına yükleniyor, yoksa da hediye yakıt için puan yüklü Shell Club Smart Card kazananlara iletiliyor.

Yakıt tasarrufu yaparak yakıt kazanmak için sisteme şu adresten kaydolmanız yeterli. Yarışma, Ağustos 2013 sonuna kadar devam edecek.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar