Mart ayında Renault'da takas fırsatı ve sıfır faiz var

Renault, Mart ayında 2015 model tüm binek otomobillerinde takas kampanyası başlattı. Araç fiyatının yarısını ödedikten sonra kalan kısım faiziyle birlikte 1 yıl sonra tek taksit veya 12,24,36 taksit seçenekleriyle ödeyebiliyorsunuz.

Eğer takas bedeli sıfır araç fiyatının yarısına denk gelirse yarısı ödendi sayılarak, kalan tutar %1,03 faiz oranı ile yine aynı şekilde taksitlendirebiliyorsunuz. Fluence hariç tüm binek ve ticari modellerde düşük faiz bulunurken, Fluence,  40.000 TL 24 aya kadar vade ile 0 faiz kampanyasıyla sunuluyor.

31 Mart’a kadar sürecek kampanyada ticari araçlar da unutulmamış. Kangoo, Master ve Traffic modellerinde faturanın tamamına düşük faizli kredi imkanı var. Renault kredi koruma sigortasıyla faiz oranı 0,84, korumasız olaraksa 0,89 oluyor.

Renault Fluence, Mart ayında 59.900TL’den, Symbol 39.400 TL’den, Megane HB 50.200 TL’den,Clio 40.350 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar