Honda'dan Bahar Sürprizi ve İndirimler

Honda’sını yaklaşan bol yağışlı ilkbahara ve uzun yolculuklara hazırlamak isteyen 2010 model ve öncesi Honda sahipleri için marka, 17-29 Mart tarihleri arasında sürpriz hediyeli bahar kampanyası düzenliyor.  Honda’sını güvenli ellere teslim edenler tamirde, bakımda ve orjinal yağ alımlarında indirimin yanı sıra ücretsiz check-up ve lastik alımlarında sürpriz hediyelere sahip olacaklar.

Honda’sının ilk günkü gibi orijinal kalmasını isteyen dört yaş ve üzeri Honda sahipleri, tamir parçalarının işçilik ve parça bedellerinde % 20, bakım parçalarında, bakım işçiliklerinde ve orjinal yağda ise % 15 indirim uygulanacak.

Ücretsiz sunulan check-up hizmetinin yanı sıra Honda yetkili servislerinden 4 lastik alan Honda sahipleri de sürpriz hediyelerle karşılaşacak.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar