Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bu Kartla Her Toyota Sahibi BP’den Yakıt Kazanıyor

Her Toyota kullanıcısı, bir Toyota Plaza’dan dolduracağı bir başvuru formuyla Forever Card sistemine dahil olabiliyor.  Toyota kullanıcıları Forever Card ile BP’den yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde %5 indirim ve hediye yakıt kazanıyorlar. Servis ve yedek parça hizmetleriyle toplam kazanç %10’lara kadar çıkıyor.

Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond  statü kartlarına sahip olan Toyota araç sahipleri yüzde 2’den yüzde 5’e varan hediye yakıt puanı kazanıyorlar ve BP istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımı yapabiliyorlar. “Toyota Forever Kart” sahipleri, Toyota Plazalarda yapılan servis harcamaları karşılığında puan kazanıyorlar. Forever Kart sahiplerinin puanları azalmıyor aksine kullanıldıkça artıyor ve daha yüksek faydalara hak kazanılıyor. Bunun yanında, eski araçların üzerinde geçmişten bu yana biriken Toyota Puan tutarına göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi ise yüzde 30’a kadar çıkıyor.

Forever Card duyurulduğu bir ay içerisinde 32 bin araç sisteme dahil olmuş. Toyota’nın bu kampanya ile önümüzdeki yılın sonuna kadar ulaşmak istediği rakam ise 400 bin araç.  Kart aracın üzerine tanımlanıyor ve aracınızı elden çıkarsanız dahi puanlar korunuyor. Bu da özellikle ikinci el Toyota otomobilleri yakıt ve servis indirimleriyle daha ayrıcalıklı bir hale getiriyor. Uygulama filo araçlarında da geçerli olacak.

Türkiye’deki 100. Yılını kutlamış olan BP’nin Ar-Ge merkezleri de bir süredir Toyota ile işbirliği içinde yeni ve daha verimli yakıt türleri üzerinde çalışıyor. Türkiye’de üretilen Toyota marka araçların fabrika çıkışında depolarına yapılan ilk dolumda BP akaryakıtları kullanılıyor. Geçtiğimiz günlerde açıkladığı Dünya genelindeki satışlarda da 1 numaraya oturan Toyota, Türkiye’de de hızla büyüyen bir marka. Gelecekte üreteceği yeni ve daha verimli yakıt türlerini denemek için Toyota’nın hibrid ve elektrikli teknolojilerle donanımlı araçları akılcı bir tercih olarak gözüküyor.

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, “Toyota ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği Türkiye’deki Toyota müşterilerinin de BP’nin gelişmiş akaryakıt formüllerinin sağladığı avantajlardan yararlanmasını garanti altına alıyor. BP olarak, akaryakıtlarımızı geliştirirken dünyanın en ileri teknolojisini kullanan araç üreticileri ile çalışıyoruz ve Toyota da bu üreticilerden biri. Onların ürettikleri araç motorları ile uyumlu yakıtlar geliştiriyoruz ve birlikte binlerce test yapıyoruz. Ortak amacımız müşterilerimize daha fazlasını sunabilmek aslında. Örneğin en son ürünümüz  BP Ultimate Euro Diesel yüksek teknolojili özel formülü ile sıradan yakıtlara göre bir depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gitmenizi sağlıyor. BP Ultimate Euro Diesel, kat üstün temizleme formülü ile özellikle enjektörlerde olmak üzere motor parçalarında oluşabilecek tortuları önlüyor ve motorun ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyor. Motoru güç kaybına ve yakıt tüketimine karşı koruyor. Toyota’nın  dizel araçları bu işbirliği ile artık daha fazla yol gidiyor” dedi.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar