2016 Honda Civic, 2015 model fiyatına kampanyada

Şubat ayı sonuna kadar 2016 Honda Civic Sedan alın 2015 Honda Civic Sedan fiyatı ödeyin. Düşük faizli kredi ve ödeme erteleme fırsatları da Şubat ayı sonuna kadar geçerli.

Düşük faiz ve takas desteği

honda civic

Yılın Otomobili seçilen Honda Civic Sedan sahibi olmak isteyenler geçtiğimiz yılın fiyatıyla karşılaşıyor. Üstelik 30 bin TL’lik 18 ay vadeli kredi seçeneğinin faiz oranı ise yüzde 0,92. Kredi kullanmak istemeyenler ise 1.500 TL takas desteği fırsatından yararlanabiliyor.

Şimdi al sonra öde

29 Şubat tarihine kadar Honda bayilerine uğrayanlar taksit erteleme fırsatıyla karşılaşıyor. Honda Civic Sedan aracınızı şimdi alıyorsunuz ödemelere Ağustos 2016 tarihinde başlıyorsunuz. Kampanya Honda Civic Sedan 1.6 Dream versiyonu hariç bütün Honda Civic sedan versiyonlarında geçerli.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar