QR Kodu artık 2.el lüks araçlarda kullanılıyor

Otomotiv sektöründe kullanılmak üzere geliştirilen QR Kod teknolojisini ülkemizde lüks kurumsal 2.el pazarda da kullanılıyor. Ülkemizde ilk olarak S&S Motors bu teknolojiyi kullanırken stoklarında yer alan tüm modelleri incelemeye gelen müşterilerine hızlı ve eksiksiz bilgilendirme sağlayarak fark yaratıyor.

“Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcilerinden S&S Motor müşterilerine daha hızlı ve modern bir bilgilendirme süreci sunuyor. Böylece akıllı telefonlar aracılığı ile QR kodu taratarak ilgilenilen araçlara ait tüm bilgilere (model yılı, fiyat, teknik bilgiler vb) teknoloji farkıyla erişebilme kolaylaşırken çevrecilikten uzak demode tanıtım formatlarının artık teknolojik olması gerektiği vurgulanıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar