Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Otomobilde yeni renk trendi dijital mavi

Dünya otomotiv devlerinin yeni arabalarındaki renkleri üreten BASF, 2016 otomotiv renk trendlerini açıkladı. Rapora göre dijital görünümlü yoğun mavi yükselişe geçiyor.

Yeni otomotiv renk trendlerine göre şehirden ve doğadan ilham alan doğal renklerle metalik renkler yenilikçi pigment efektleriyle birleştiriliyor. BASF yeni otomobillerin renklerinin de dijital dünyadan etkilendiğini ifade ediyor.

Avrupa’da otomobil renk trendleri

Dijital bir görünüm veren yoğun metalik mavi bölgede çok popüler. Avrupa’da güçlü bayrak kırmızısından antrasit ve siyahların eşlik ettiği daha koyu kırmızılara ve yeşillere kadar değişen bir renk skalası var. Uzun yıllardır otomotivin ana renklerinden bir tanesi olan siyah, derin ve karanlık etkiler oluşturarak tekrar güç kazanıyor.

Asya Pasifik: Metalik kum beji

Ekonomik zorluklara rağmen bölgede iyimserliği temsil eden mavi ve yeşil gibi taze renkler seviliyor. Geleneksel değerler ve tipik Asya zarafeti arasındaki bağlantıyı sergileyen metalik kum beji rengi de bölgede çok tutuluyor.

Kuzey Amerika: Mavi-Yeşil bir Gri

Kuzey Amerika’nın ön plana çıkan rengi “Raingarden”, yeşil ve mavi arasında geçişler sağlayan yumuşak, sofistike bir gri. Renklerin hemen göze çarpmayan karışımı BASF’ın özel bir sistemle üretiminin sonucu.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar