Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Marmaray'ı Üsküdar'a gitmek için kullanıyoruz

Marmaray günde ortalama 102 bin kişiyi taşıyor. Marmaray’ı kullanmaya çekinenler, riskli bulanlar varsa da Marmaray kullanımı her geçen gün artıyor. Açıldığı 29 Ekim 2013 tarihinden bu yana Marmaray’ın 34 milyon yolcu taşıdığı açıklandı.

Açıldığı ilk ay 1 milyon kişinin kullandığı Marmaray’ı, Ağustos ayında kullananların sayısı 3 milyon 200 bini bulmuş durumda.

Marmaray en çok kıta geçmek için değil, Üsküdar’a gitmek için kullanılıyor

Marmaray kullanımı giderek artıyor.

Marmaray kullanımı giderek artıyor.

Marmaray hattında aylık en fazla yolcu alan istasyon 770 bin ile Ayrılıkçeşme olurken, Üsküdar 740 bin ile ikinci sırada. Bu da hattı karşıya geçmektense, metro hattını Üsküdar ile birleştirerek kullananların sayısının fazlalığını ortaya koyuyor.

Emniyet ve basın mensuplarının, torba yasa ile Marmaray’da ücretsiz dolaşım hakkına sahip olmaları planlanıyor.

TCDD, Marmaray’da yer alan güvenlik tedbirlerini animasyon bir video ile daha önce tanıtmıştı. Marmaray’ın deniz ile teması olmadığına özellikle değinilen filmde, Marmaray’ın 9 şiddetindeki bir depreme dayanacak şekilde inşa edildiği de iddia ediliyor. Buyrun izleyin, henüz Marmaray ile boğazdan geçmediyseniz belki karar vermenize yardımcı olabilir.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar